Vaditepe Göl Evleri Projesi

Düşlerinizin ötesinde bir "gerçek" var...

357 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 52 ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile Vaditepe Göl Evleri Bahçeşehir'in standartlarını, sizin de yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Mini Golf sahasından fitness salonuna, kapalı yüzme havuzundan araç şarj ünitelerine Bahçeşehir’in göl manzaralı yaşamı Vaditepe Göl Evleri’nde…


Bu hayatın yıldızıda, başrolüde sizsiniz...

İstanbul’un en büyük suni göleti olan, 26 bin metrekarelik bir alana yayılan Bahçeşehir Göleti 300 bin metrekarelik Bahçeşehir Park rekrasyon alanı içinde yer alıyor. Bu alanda çeşitli restoranlar, oyun parkları, özel klupler ve sosyal alanların yanı sıra İstanbul’un 2. Büyük arenası da sizleri bekliyor.

Sizin sınırlarınız hayallerinizin ötesinde!

VADİTEPE GÖLEVLERİ’nin, 1+1, 2+1, 3+1, ve 4+1 daire seçeneklerinin tümü, size sadece düşlerinizin bile ötesini sunabilmek için var!..“.Mutluluğunuzun kalp atışları hiç susmasın diye!..

Mutfakta, salonda, banyoda, uyurken ya da uyanıkken, içinize sadece mutluluk çekin, çevrenize sadece mutluluk yayın diye; her şey 1.sınıf malzeme ve işçilikle hayat buluyor...

Teras bahçenizden, Bahçeşehir Göleti ve "daha ötesi" sizi bekliyor...

Bu tasarımı, bu mimariyi siz hayal ettiniz, biz "gerçeğe" dönüştürdük.

Cadde üstünde sıra sıra ferah mağazalar, palmiye ağaçları ve her açıdan modern hayatı yansıtan cephe tasarımları... Bu hayal de, bu hayat da sizin!